Yeni Renault Trafic’in Avrupa Tanıtımı Yapıldı

Daha önce prototip versiyonuyla kamuflajlı görüntülen, daha modern ve dinamik hatlara sahip Yeni Renault Trafic’in Avrupa Tanıtımı Yapıldı.

Renault cephesinin ürün gamındaki yenilenme süreci ticari araç sınıfında da devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde 2021 model yılıyla birlikte makyajlanan Megane Sedan’a şimdi de Trafic eklendi. Kısa süre önce ipucu niteliğindeki detayları paylaşılarak gündeme getirilmeye başlanan yeni Trafic, Combi ve SpaceClass olmak üzere iki farklı gövde tipiyle tercih edilebiliyor. Yeni model yılıyla hissedilir tasarım iyileştirmelerini de beraberinde getiren 2021 Renault Traficdonanım bazında da elini ciddi oranda güçlendiriyor. Model ürün gamının listesine yeni renk ve jant tasarımı kombinasyonlarının eklenmesiyle birlikte de yollarda gözleri üzerine çekecektir.

Yeni Trafic İç Mekan Daha Modern ve Teknolojik

Yeni Renault Trafic kokpit dinamikleriyle de çok daha modern Makyaj kapsamında Trafic’in iç yaşam alanı da hissedilir revizyonları beraberinde getiriyor. Konsolunun merkezinde 8 inçlik multimedya ekranla gelen modelin artık Apple CarPlay ve Android Auto desteğini de sunulmuş.

 

Bununla birlikte kablosuz akıllı telefon şarjı da günümüz dinamiklerini karşılayan yeni bir özellik olarak araç içerisindeki yerini alacak. Tasarım dinamiklerinde yeni bir direksiyona da kavuşan  Trafic’i yollarda göreceğiz.  Önümüzdeki yıl içerisinde satış sürecine başlanacak olan Yeni Trafic, dizel motorunun üç farklı güç kombinasyonuyla piyasada yerini alacak.

 

Teknolojik Yenilikler

Yeni Trafic’in elektronik güvenlik destekleri  ise; adaptif hız sabitleyici, şerit takip ve uyarı ve otonom acil frenleme gibi binek modellerde de görmeye alışık olduğumuz en yeni güvenlik donanımları yer alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir