Renault Trucks’tan “Okul Başlıyor” Kampanyası

Renault Trucks’tan “Okul Başlıyor” Kampanyası

Renault Trucks, kullanıcılarının okul çağındaki aile bireylerini mutlu etmek için yeni bir kampanya başlattı. Tüm Renault Trucks Yetkili Servisleri’nde 01 Ağustos – 30 Eylül 2023 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya dahilinde yapılan “işçilik ve yağ hariç” 5.000 TL ve üzerindeki her servis harcaması, okul çantası kazandırıyor.

Renault Trucks araç görseli ile özel olarak tasarlanan çantalar, çocuklar ile babaları arasındaki duygusal bağı temsil ediyor.

*Hediye okul çantası stoklarla sınırlıdır.

Size en yakın yetkili bayi için; https://www.renault-trucks.com.tr/dealers-country/tr

Renault Trucks Hakkında

 Fransız kamyon üreticisi Renault Trucks, 1894 yılından bu yana hafif ticari araçlardan ağır hizmet çekicilerine kadar taşımacılık profesyonellerine nakliye çözümleri sunuyor. Enerji geçişine kendini adamış olan Renault Trucks, döngüsel ekonomi yaklaşımıyla çalışma ömürleri uzatılan, yakıt tasarruflu araçlar ve eksiksiz bir %100 elektrikli kamyon yelpazesi sunuyor.

Renault Trucks, dünyanın önde gelen kamyon, otobüs, iş makineleri, deniz ve endüstri motorları üreticilerinden biri olan Volvo Group’un üyesidir. Grup, ayrıca toplam finansman ve hizmet çözümleri sunmaktadır.

 Önemli notlar:

Global olarak 9,450 çalışan

Fransa’da 4 üretim tesisi

Dünya çapında 1.400 satış ve servis noktası

2022’de 59,000 araç satışı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir