Ortadoğu’ya Sorunsuz Taşımanın Adresi: Saygınlar Nakliyat

Saygınlar Nakliyat, 2001 yılında kurulmasına karşın, 3 nesle uzanan tecrübesiyle Türkiye’den kendi araç filosu ile başta Ortadoğu ülkelerine partner ve tedarikçileri ile de tüm dünya ülkelerine ithalat, ihracat ve transit taşıma hizmeti sunuyor.

Sektörde alışılagelmiş iş yapma şekli olan bir hat ve tek bir ülkeye çalışmak yerine Türkiye’den kendi araç filosu ile başta Ortadoğu ülkeleri olmak üzere, partner ve tedarikçileri ile tüm dünya ülkelerine ithalat, ihracat ve transit taşıma hizmetleri sunan Saygınlar Nakliyat; ithalat ve ihracatçıların nakliye çözümlerini her an karşılamaya hazır.

Saygınlar NakliyatOrtadoğu Ülkelerinin yanı sıra, Asya / Türk Cumhuriyetleri, Avrupa ve Balkan ülkelerine de karayolu taşımacılık hizmeti veren kuruluş, Avrupa ülkelerinden Asya.  Avrupa Ülkelerinden de Ortadoğu ülkelerine aktarmadan sorunsuz taşımalar gerçekleştiriyor. Komple Nakliye / Parsiyel / Frigo ( Soğutuculu ) servisler de veren C2 yetki belgeli Saygınlar Nakliyat,  global kapsamlı teminata da sahip.

Antakya merkezli Saygınlar Nakliyat, tecrübeli uzman kadrosu ve ileri teknoloji ile donatılmış ekipmanları sayesinde hızlı, ekonomik, güvenilir ve esnek lojistik çözümler üreten bir firma olarak öne çıkıyor.

SAYGINLAR Lojistik, “Rent A Truck“ hizmetiyle de Türkiye’de kamyon ve TIR ihtiyacı olan firmalara eğitimli sürücüleriyle birlikte çok özel bir hizmet sunmaktadır.Saygınlar Nakliyat

Azerbaycan Parsiyel Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın

İran Parsiyel Nakliye Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın

Katar Karayolu Nakliye Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın

Polonya Nakliye Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın

Suudi Arabistan Havayolu Kargo Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın

Karkamış Nakliye Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın 

Özbekistan Parsiyel Taşımacılık Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın

Dubai Tır Taşımacılığı Yapan Firmalar Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Suriye Frigo Nakliye Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın

İspanya Nakliye Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın

Ürdün Parsiyel Taşımacılık Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir