Kuveyt Nakliye Hizmetleri

Kuveyt Nakliye konusunda karayolu taşıma hizmetlerimiz arasında komple tenteli taşımacılık ve frigo soğutmalı taşımacılık Saygınlar’da. Kuveyt Ülkesi Arapça Dili konuşmakta; çoğu şoförümüz Arapça Dilini konuşmakta ve yükleri güvenle adrese teslim etmektedir. Karayolu ile düzenli olarak araçlarımız Hatay RORO ile çıkış yapıyor. Saygınlar Nakliyat’ın Özmal araçları CMR Sigortalı taşımacılık ile müşterilerin yüklerini güvence altında Kuveyt‘e taşır. Profesyonel ekibimiz Kuveyt nakliye konusunda uzman ve gerekli bilgi dökümanları, araç konumlarını düzenli olarak müşteri ile gizlilik sözleşmesi çervesinde iletir. Mükemmel operasyonel süreç yönetimimizle taşımalarımızı bilinçli nakliyecilik ilkesi ile yaparız.

Kuveyt Nakliye

Kuveyt’e tenteli dorse araçlarımızla kuru yük taşımacılığını karayolu ile yapmaktayız. Yükleme noktasından, gümrüklemeye, teslimata kadar araçlarımız profesyonel ofis elemanlarımız tarafından kontrol edilir. Şoförlerimiz üzerine düşen sorumluluğu en iyi şekilde gerçekleştirir. Kuru yük ihracat taşımalarında Türkiye – Kuveyt arasında araçlarımız seferler yapar.

Kuveyt Proje Nakliye

Türkiye’den Kuveyt Ülkesinde oluşturacağınız projelerin taşıması bize emanet. Ekibimiz Kuveyt proje taşımacılığı konusunda gerekli donanım ve deneyime sahiptir. Uzun yılların vermiş olduğu Kuveyt taşıma deneyimimizle mükemmel hizmet sunarız. Ağır nakliye araçlarımızla taşınması zor olan yükleri profesyonelliğimizle başarı ile tamamlarız. Ekibimiz proje nakliyesinde ihtiyacınız olan tüm taşıma işlerinize çözüm sunar.

Kuveyt Frigo Nakliye

Soğuk zincir taşımaları bir düzen ve önem içerisinde yapılması gerekir. Üzerimize düşen sorumluluğun bilinci ile frigo taşımalarını yaparız. Ekibimiz içerisinde yer alan ofis elemanları, şoförlerimiz ve hatta yönetim ekibimiz işlerimizin ne kadar önemli olduğu bilinci ile Kuveyt frigo nakliye hizmetini gerçekleştiririz.

Kuveyt Parsiyel Nakliye

Kuveyt nakliye içerisinde yer alan parsiyel taşımaları denizyolu ile gerçekleştirmekteyiz. Her hafta Ambarlı / İstanbul Limanı’ndan parsiyel konteynerllerimiz Kuveyt’e çıkış yapar. Yüklerinizi Cuma Günü öğlene kadar limana teslim etmeniz ve gümrükçünüzün aynı gün gümrükleme yapması gerekir. Gemi Cutt Off’u e-mail ile tarafınıza iletilir. Genelde Kuveyt parsiyel taşımalarımız Via Dubai aktarmalıdır.

Kuveyt’e Karayolu Nakliye Nasıl Yapılır?

Pazarlama ekibimiz ile görüştükten sonra tarafınıza karayolu yükleme sözleşmesi gönderilir. Sözleşme Saygınlar Ulus.Taş.Ltd.Şti. ve yükü taşıtan firma arasında yaparız. Sözleşmede yer alan yükleme tarihine riayet eden şoförlerimiz belirlenen tarihte yükleme noktasında bulunur. Karayolu  nakliyeci firma veya aracı firma yükleri araca yüklemeye hazır konumda bekletir. Yükleme tamamlandıktan sonra yol evrakları ile araç gümrüğe sevk edilir. Kuveyt nakliye çalışmasının kusursuz olması için ekibimiz ile sürekli iletişim halinde olmanız gerekir. Gümrükleme ve gerekli işlemler tamamlandıktan sonra aracımız İskenderun’a sevk edilir.

https://www.sayginlartransport.com.tr/kuveyt-nakliye/ hizmetlerine linkten ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir