İRAN TAŞIMACILIK HİZMETLERİ

Türkiye – İran arası ilişkiler özellikle sanayi alanında ön plandadır. İki ülke arasında gerçekleşen üretim alım ve satımlarında nakliye işlemleri ülkemizde farklı noktalarda gerçekleşir.İhracat-İthalat ilişkinlerinde buna bağlı olarak iki ülke arasında transit ticaret yapılır. Buna istinaden firmaların İran nakliyesindeuygun navlunlarla yükler hızlı ve sağlam ve güvenli bir şekilde teslim edilir.

Saygınlar Nakliyat, İran nakliye hizmetlerinde kaliteli ve güvenilir navlunlarla hizmetleri ile birçok alanda hizmet sunar.

İran Frigo  Taşımacılık

Saygınlar Nakliyat tüm hizmetlerinde olduğu gibi ISO 9001 kalite sistemleri ile frigo nakliye hizmetleri sağlamaktadır. Frigo ürünlerine İran frigo taşımacılık için özel taşımacılık da deneyim ve birikimli şoförleri ile yaş meyve ve sebze ürünlerini teslim noktalarına taşır. Buna istinaden frigofik araçları ile   tenteli araç filosu taşımacılıkta güvenir ve belgeli olarak teslimat sağlar.

İran Frigo Taşımacılık Hizmeti Kapsamı Nedir?

Saygınlar Nakliyat hizmetlerinde İran frigo nakliye için çeşitli donanımlı araçlar ile hizmet verir.  Aynı zamanda kuru yük taşımacılığının yanında soğuk ya da dondurulmuş yüklerin taşınması içinde özel frigo araçları ve işlemleri de bulunmaktadırFrigo taşımacılık ile özel olarak tasarlanan araçlar hizmet verir. Bununla birlikte yaş ve meyve sebze ve diğer gıda ilaç gibi yüklerin soğukluk derecesini koruyabilen araç kasaları vardır.

İran Parsiyel Nakliye

Saygınlar Nakliyat, İran parsiyel nakliye konusunda araçları ve güvenli teslimatı ile uluslararası nakliyede deneyimi ile hizmet verir. Aynı zaman da Türkiye – İran arası ihracat ilişkilerinde parsiyel nakliye hizmetinde sistemli çalışmaları ile avantaj sağlamaktadır. Saygıllar Nakliyat İran’a parsiyel ve komple ve proje taşıma hizmetinde özmal araçları ile taşımacılık hizmeti verir.

İran Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın:

https://www.sayginlartransport.com.tr/iran-nakliye/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir